Poradie seminára STROM, 42. ročník - Zimný semester


  • ? - úloha je evidovaná ako odovzdaná, no nebola ešte opravená
  • Ročník - Z1 až Z9 zodpovedá 1. až 9. ročníku základných škol, S1 až S4 1. až 4. ročníku stredných škôl (príslušné ročníky osemročných gymnázií analogicky)
Poradie Meno Ročník Škola 1. 2. 3. 4. 5. 6. Celkovo
1. - 2. Samuel Krajči S3 Gymnázium Alejová 1 9 9 9 9 9 9 54
Martin Števko S3 Gymnázium Alejová 1 9 9 9 9 9 9 54
3. - 4. Norbert Micheľ S1 Gymnázium Poštová 9 9 9 7 3 9 9 52
Timea Szöllősová S2 Gymnázium Grösslingová 18 8 9 9 9 -- 9 52
5. Michal Masrna S2 Gymnázium Poštová 9 8 9 8 9 -- 9 51
6. Matej Hanus S2 Gymnázium Poštová 9 9 6 9 9 -- 9 48
7. - 8. Martin Masrna S4 Gymnázium Poštová 9 8 8 9 9 -- 9 43
Matej Moško S3 Gymnázium Grösslingová 18 8 9 8 9 9 -- 43
9. - 14. Viktória Brezinová S3 Gymnázium Alejová 1 9 9 9 9 -- -- 36
Tomáš Chovančák S2 Gymnázium Poštová 9 9 9 0 9 -- 9 36
Radovan Lascsák S2 Gymnázium Poštová 9 9 9 -- 9 -- 9 36
Frederik Ténai S1 Súkromné gymnázium Katkin park 2 9 9 -- 9 -- -- 36
Patrik Paľovčík S2 Gymnázium Poštová 9 9 9 -- 9 -- 9 36
Róberta Juríková S3 Gymnázium Vavrinca Benedikta Nedožerského 9 9 9 9 -- -- 36
15. - 16. Lujza Milotová S1 Gymnázium Poštová 9 9 8 -- 9 -- -- 35
Štefánia Glevitzká S3 Gymnázium Vavrinca Benedikta Nedožerského 8 9 9 9 -- -- 35
17. - 18. Róbert Sabovčík S2 Gymnázium Poštová 9 7 9 8 9 -- -- 33
Timea Jakubócyová S1 Bilingválne gymnázium Milana Hodžu 0 6 8 9 1 -- 33
19. - 21. Jakub Farbula S1 Gymnázium Alejová 1 6 7 -- -- 9 -- 31
Maximilián Pándy Z9 Gymnázium a základná škola S. Máraiho s vjm 8 5 -- 9 -- -- 31
Dorota Porubská S2 Gymnázium Leonarda Stőckela 5 8 9 0 -- 9 31
22. Matúš Masrna Z9 Základná škola Krosnianska 4 4 8 -- 9 -- -- 30
23. Martin Spišák S4 Gymnázium Alejová 1 9 9 2 9 -- -- 29
24. - 30. Martin Nemjo S1 Gymnázium Alejová 1 6 3 -- -- 9 -- 27
Branislav Pastula S2 Gymnázium Poštová 9 9 9 -- 9 -- -- 27
Martin Albert Gbúr S2 Gymnázium Poštová 9 9 9 -- 9 -- -- 27
Samuel Novák S2 Gymnázium Poštová 9 9 9 -- 9 -- -- 27
Ján Richnavský S1 Gymnázium Poštová 9 -- 8 -- 9 -- 1 27
Miroslav Molnár S1 Gymnázium Grösslingová 18 -- 9 9 0 -- -- 27
Matej Urban S1 Gymnázium Grösslingová 18 -- 9 9 -- -- -- 27
31. - 36. Martin Mihálik S3 Gymnázium Alejová 1 8 9 -- 9 -- -- 26
Michaela Dlugošová S4 Gymnázium Kukučínova 1 8 9 -- 9 -- -- 26
Benjamín Mravec S2 Gymnázium Poštová 9 -- 8 -- 9 -- 9 26
Miriam Magočiová S2 Gymnázium Poštová 9 9 8 -- 0 -- 9 26
Peter Ridilla S2 Gymnázium Poštová 9 8 9 -- 9 -- -- 26
Martin Polyácsko S1 Gymnázium Alejová 1 -- 7 -- 1 9 -- 26
37. - 39. Juraj Jursa S4 LEAF Academy 8 8 -- 9 -- -- 25
Klára Hricová S1 Gymnázium Poštová 9 6 9 -- 1 -- -- 25
Jakub Pravda S2 Škola pre Mim. Nad. Deti a Gymnázium Skalická cesta 1 8 8 -- 9 -- -- 25
40. Filip Csonka S3 Gymnázium Alejová 1 7 8 -- 9 -- -- 24
41. Michal Vorobel S1 Gymnázium J. A. Raymana -- 4 -- 9 -- -- 22
42. - 43. Kristína Bratková S4 Evanjelické gymnázium J.A. Komenského 1 8 3 9 -- -- 21
Lenka Hake S1 Gymnázium Alejová 1 8 4 -- 1 -- -- 21
44. - 45. Dominika Nguyen S1 Gymnázium Poštová 9 3 8 -- 1 -- -- 20
Dušan Oberta S2 Gymnázium Školská 7 -- 8 0 9 0 3 20
46. Bianka Šimková S1 Gymnázium Poštová 9 1 4 0 7 -- 0 19
47. - 50. Matej Tarča S2 Gymnázium Poštová 9 -- 9 -- 9 -- -- 18
Marek Koman S4 Gymnázium Alejová 1 -- -- -- 9 9 -- 18
Tomáš Hulla S1 Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského -- 9 -- 0 -- -- 18
Bruno Jakubov S1 Cirkevné gymnázium Štefana Mišíka -- -- -- 9 -- -- 18
51. Katarína Demčáková S2 Gymnázium Poštová 9 -- 8 -- 9 -- -- 17
52. - 54. Michaela Rusnáková S1 Gymnázium Alejová 1 8 0 -- -- 0 -- 16
Gabriela Genčiová S1 Gymnázium Poštová 9 -- 8 -- 0 -- -- 16
Jakub Duchaj S1 Gymnázium Grösslingová 18 -- 8 -- 0 -- -- 16
55. Tomáš Krupa S2 Gymnázium Poštová 9 -- 5 1 9 -- -- 15
56. Ondrej Tomášik S1 Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského -- -- 6 -- -- -- 12
57. Erik Řehulka S2 Škola pre Mim. Nad. Deti a Gymnázium Skalická cesta 1 9 0 -- -- -- -- 9
58. Martin Andričík S1 Gymnázium Poštová 9 -- -- -- 1 -- 3 7
59. Martin Starovič S2 Škola pre Mim. Nad. Deti a Gymnázium Skalická cesta 1 0 5 -- 1 -- -- 6
60. Miroslav Macko S2 LEAF Academy 1 4 -- -- -- -- 5
61. Peter Mento S2 Gymnázium Poštová 9 -- 4 -- 0 -- 0 4
62. Simona Gibalová Z9 Gymnázium Alejová 1 -- -- -- 1 -- -- 2
63. Tomáš Ganz S2 Škola pre Mim. Nad. Deti a Gymnázium Skalická cesta 1 0 -- 1 0 -- -- 1
64. - 66. Juraj Vlašič S2 Gymnázium Alberta Einsteina -- -- 0 0 -- ? 0
Ondrej Piroh S4 Stredná priemyselná škola Martin -- -- -- -- -- 0 0
Filip Tumidalský S1 Gymnázium Alejová 1 -- -- -- 0 -- -- 0

  • ? - úloha je evidovaná ako odovzdaná, no nebola ešte opravená
  • Ročník - Z1 až Z9 zodpovedá 1. až 9. ročníku základných škol, S1 až S4 1. až 4. ročníku stredných škôl (príslušné ročníky osemročných gymnázií analogicky)
Poradie Meno Ročník Škola 1. 2. 3. 4. 5. 6. Celkovo
1. Norbert Micheľ S1 Gymnázium Poštová 9 9 9 ? 9 9 -- 45
2. Samuel Krajči S3 Gymnázium Alejová 1 9 9 ? 9 8 6 41
3. Timea Szöllősová S2 Gymnázium Grösslingová 18 9 9 ? 9 9 -- 36
4. Frederik Ténai S1 Súkromné gymnázium Katkin park 2 9 9 ? -- 7 -- 34
5. Filip Csonka S3 Gymnázium Alejová 1 9 8 ? 9 7 0 33
6. - 10. Viktória Brezinová S3 Gymnázium Alejová 1 9 9 ? 9 5 -- 32
Martin Masrna S4 Gymnázium Poštová 9 9 9 ? 9 5 0 32
Michal Vorobel S1 Gymnázium J. A. Raymana 9 9 ? 5 -- -- 32
Róberta Juríková S3 Gymnázium Vavrinca Benedikta Nedožerského 9 9 ? 9 5 -- 32
Štefánia Glevitzká S3 Gymnázium Vavrinca Benedikta Nedožerského 9 9 ? 9 5 -- 32
11. - 12. Matej Hanus S2 Gymnázium Poštová 9 9 9 ? 9 4 -- 31
Barbora Barančíková S1 Škola pre Mim. Nad. Deti a Gymnázium Skalická cesta 1 9 9 ? 4 -- -- 31
13. Miroslav Macko S2 LEAF Academy 9 9 ? 8 4 -- 30
14. Lenka Hake S1 Gymnázium Alejová 1 9 5 ? 6 -- -- 29
15. - 16. Michaela Dlugošová S4 Gymnázium Kukučínova 1 9 9 ? 7 2 0 27
Martin Števko S3 Gymnázium Alejová 1 9 9 ? 9 0 -- 27
17. - 22. Matúš Masrna Z9 Základná škola Krosnianska 4 9 7 ? -- -- -- 25
Lujza Milotová S1 Gymnázium Poštová 9 9 7 ? -- -- -- 25
Bianka Šimková S1 Gymnázium Poštová 9 9 7 -- -- -- -- 25
Jakub Pravda S2 Škola pre Mim. Nad. Deti a Gymnázium Skalická cesta 1 9 7 ? 9 -- -- 25
Alex Chudíc S1 Škola pre Mim. Nad. Deti a Gymnázium Skalická cesta 1 9 7 -- -- -- -- 25
Tomáš Hulla S1 Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského 9 -- ? 7 0 0 25
23. - 26. Dominika Nguyen S1 Gymnázium Poštová 9 9 6 ? -- -- -- 24
Branislav Pastula S2 Gymnázium Poštová 9 9 ? ? 9 -- 6 24
Ján Richnavský S1 Gymnázium Poštová 9 9 6 ? -- -- -- 24
Timea Jakubócyová S1 Bilingválne gymnázium Milana Hodžu 9 6 ? -- -- -- 24
27. - 28. Alex Blandón S1 Gymnázium Poštová 9 9 5 ? -- -- -- 23
Martin Andričík S1 Gymnázium Poštová 9 9 5 ? -- -- -- 23
29. Matej Moško S3 Gymnázium Grösslingová 18 9 5 ? 6 2 -- 22
30. - 33. Juraj Jursa S4 LEAF Academy 9 5 ? 7 -- 0 21
Klára Hricová S1 Gymnázium Poštová 9 9 3 ? -- -- -- 21
Róbert Sabovčík S2 Gymnázium Poštová 9 9 7 ? -- 5 -- 21
Nicol Kršková S1 Gymnázium Poštová 9 9 3 ? -- -- -- 21
34. - 36. Gabriela Genčiová S1 Gymnázium Poštová 9 9 2 ? -- -- -- 20
Jakub Farbula S1 Gymnázium Alejová 1 9 2 ? -- -- -- 20
Adam Mackanič S1 Gymnázium Poštová 9 9 2 -- -- -- -- 20
37. - 39. Martin Nemjo S1 Gymnázium Alejová 1 9 -- ? 1 -- -- 19
Dušan Oberta S2 Gymnázium Školská 7 9 5 ? 5 -- -- 19
Filip Tumidalský S1 Gymnázium Alejová 1 9 0 ? -- -- 1 19
40. - 45. Martin Mihálik S3 Gymnázium Alejová 1 9 -- ? 9 -- 0 18
Adam Barla S1 Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského 9 -- -- -- -- -- 18
Ondrej Tomášik S1 Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského 9 -- -- -- -- -- 18
Marek Koman S4 Gymnázium Alejová 1 9 9 ? -- -- -- 18
Martin Polyácsko S1 Gymnázium Alejová 1 9 -- -- -- -- -- 18
Marek Kuruc S1 Gymnázium Poštová 9 9 -- -- -- -- -- 18
46. Martin Spišák S4 Gymnázium Alejová 1 9 5 ? -- 3 0 17
47. - 51. Tomáš Chovančák S2 Gymnázium Poštová 9 9 7 ? -- -- -- 16
Radovan Lascsák S2 Gymnázium Poštová 9 9 7 ? -- -- -- 16
Patrik Paľovčík S2 Gymnázium Poštová 9 9 7 ? -- -- -- 16
Matej Tarča S2 Gymnázium Poštová 9 9 7 ? -- -- -- 16
Dorota Porubská S2 Gymnázium Leonarda Stőckela 9 ? ? 4 3 -- 16
52. - 53. Martin Albert Gbúr S2 Gymnázium Poštová 9 9 6 ? -- -- -- 15
Samuel Novák S2 Gymnázium Poštová 9 9 6 ? -- -- -- 15
54. - 55. Erik Řehulka S2 Škola pre Mim. Nad. Deti a Gymnázium Skalická cesta 1 9 5 -- -- -- -- 14
Tomáš Krupa S2 Gymnázium Poštová 9 9 5 ? -- -- -- 14
56. - 57. Benjamín Mravec S2 Gymnázium Poštová 9 5 7 ? -- -- -- 12
Miriam Magočiová S2 Gymnázium Poštová 9 9 3 ? -- -- -- 12
58. - 59. Tomáš Ganz S2 Škola pre Mim. Nad. Deti a Gymnázium Skalická cesta 1 7 4 ? 0 -- -- 11
David Šlosar S1 Gymnázium Poštová 9 4 2 ? 0 1 0 11
60. Kristián Paľuch S1 Gymnázium Poštová 9 4 2 ? 0 -- 0 10
61. - 64. Kristína Bratková S4 Evanjelické gymnázium J.A. Komenského 9 -- ? -- -- -- 9
Martin Mičko S2 学習院高等科 9 -- -- -- -- -- 9
Michal Masrna S2 Gymnázium Poštová 9 9 -- -- -- -- -- 9
Dominik Kopčak S3 Gymnázium Poštová 9 9 -- -- -- -- -- 9
65. Martin Starovič S2 Škola pre Mim. Nad. Deti a Gymnázium Skalická cesta 1 3 4 ? 0 1 -- 8
66. - 81. Simona Hlavinková S2 Gymnázium Giraltovce 6 1 -- -- -- -- 7
Peter Galeštok S2 Gymnázium Giraltovce 6 1 -- -- -- -- 7
Martin Vavrek S2 Gymnázium Giraltovce 6 1 -- -- -- -- 7
Igor Matis S2 Gymnázium Giraltovce 6 1 -- -- -- -- 7
Samuel Hamara S2 Gymnázium Giraltovce 6 1 -- -- -- -- 7
Kornélia Zajacová S2 Gymnázium Giraltovce 6 1 -- -- -- -- 7
Eva Chalupková S2 Gymnázium Giraltovce 6 1 -- -- -- -- 7
Ján Foltin S2 Gymnázium Giraltovce 6 1 -- -- -- -- 7
Igor Diky S2 Gymnázium Giraltovce 6 1 -- -- -- -- 7
Samuel Hliboký S2 Gymnázium Giraltovce 6 1 -- -- -- -- 7
Adrián Grela S2 Gymnázium Giraltovce 6 1 -- -- -- -- 7
Natália Horvatová S2 Gymnázium Giraltovce 6 1 -- -- -- -- 7
Patrik Fečkanin S2 Gymnázium Giraltovce 6 1 -- -- -- -- 7
Matúš Bandžak S2 Gymnázium Giraltovce 6 1 -- -- -- -- 7
Damián Hudák S2 Gymnázium Giraltovce 6 1 -- -- -- -- 7
Erik Lukáč S2 Gymnázium Giraltovce 6 1 -- -- -- -- 7
82. - 83. Peter Mento S2 Gymnázium Poštová 9 5 -- ? -- -- -- 5
Bruno Jakubov S1 Cirkevné gymnázium Štefana Mišíka 2 1 ? -- -- -- 5
84. Juraj Vlašič S2 Gymnázium Alberta Einsteina 0 2 -- -- -- -- 2
85. - 86. Tobiáš Maťaš S2 Gymnázium Giraltovce -- 1 -- -- -- -- 1
Ivan Hliboký S2 Gymnázium Giraltovce -- 1 -- -- -- -- 1
87. - 89. Eduard Szirmai S3 Obchodná akadémia Kálmána Kittengergera 2 0 -- -- -- -- -- 0
Viktória Čontová S4 SPŠ Bardejov 0 -- -- -- -- -- 0
Erika Dubňanská S4 SPŠ Bardejov 0 -- -- -- -- -- 0


  • ? - úloha je evidovaná ako odovzdaná, no nebola ešte opravená
  • Ročník - Z1 až Z9 zodpovedá 1. až 9. ročníku základných škol, S1 až S4 1. až 4. ročníku stredných škôl (príslušné ročníky osemročných gymnázií analogicky)
Poradie Meno Ročník Škola 1. 2. 3. 4. 5. 6. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Celkovo
1. Norbert Micheľ S1 Gymnázium Poštová 9 9 9 7 3 9 9 9 9 ? 9 9 -- 97
2. Samuel Krajči S3 Gymnázium Alejová 1 9 9 9 9 9 9 9 9 ? 9 8 6 95
3. Timea Szöllősová S2 Gymnázium Grösslingová 18 8 9 9 9 -- 9 9 9 ? 9 9 -- 88
4. Martin Števko S3 Gymnázium Alejová 1 9 9 9 9 9 9 9 9 ? 9 0 -- 81
5. Matej Hanus S2 Gymnázium Poštová 9 9 6 9 9 -- 9 9 9 ? 9 4 -- 79
6. Martin Masrna S4 Gymnázium Poštová 9 8 8 9 9 -- 9 9 9 ? 9 5 0 75
7. Frederik Ténai S1 Súkromné gymnázium Katkin park 2 9 9 -- 9 -- -- 9 9 ? -- 7 -- 70
8. - 9. Viktória Brezinová S3 Gymnázium Alejová 1 9 9 9 9 -- -- 9 9 ? 9 5 -- 68
Róberta Juríková S3 Gymnázium Vavrinca Benedikta Nedožerského 9 9 9 9 -- -- 9 9 ? 9 5 -- 68
10. Štefánia Glevitzká S3 Gymnázium Vavrinca Benedikta Nedožerského 8 9 9 9 -- -- 9 9 ? 9 5 -- 67
11. Matej Moško S3 Gymnázium Grösslingová 18 8 9 8 9 9 -- 9 5 ? 6 2 -- 65
12. - 13. Michal Masrna S2 Gymnázium Poštová 9 8 9 8 9 -- 9 9 -- -- -- -- -- 60
Lujza Milotová S1 Gymnázium Poštová 9 9 8 -- 9 -- -- 9 7 ? -- -- -- 60
14. - 15. Filip Csonka S3 Gymnázium Alejová 1 7 8 -- 9 -- -- 9 8 ? 9 7 0 57
Timea Jakubócyová S1 Bilingválne gymnázium Milana Hodžu 0 6 8 9 1 -- 9 6 ? -- -- -- 57
16. Matúš Masrna Z9 Základná škola Krosnianska 4 4 8 -- 9 -- -- 9 7 ? -- -- -- 55
17. - 18. Róbert Sabovčík S2 Gymnázium Poštová 9 7 9 8 9 -- -- 9 7 ? -- 5 -- 54
Michal Vorobel S1 Gymnázium J. A. Raymana -- 4 -- 9 -- -- 9 9 ? 5 -- -- 54
19. Michaela Dlugošová S4 Gymnázium Kukučínova 1 8 9 -- 9 -- -- 9 9 ? 7 2 0 53
20. - 22. Radovan Lascsák S2 Gymnázium Poštová 9 9 9 -- 9 -- 9 9 7 ? -- -- -- 52
Patrik Paľovčík S2 Gymnázium Poštová 9 9 9 -- 9 -- 9 9 7 ? -- -- -- 52
Tomáš Chovančák S2 Gymnázium Poštová 9 9 9 0 9 -- 9 9 7 ? -- -- -- 52
23. - 25. Branislav Pastula S2 Gymnázium Poštová 9 9 9 -- 9 -- -- 9 ? ? 9 -- 6 51
Jakub Farbula S1 Gymnázium Alejová 1 6 7 -- -- 9 -- 9 2 ? -- -- -- 51
Ján Richnavský S1 Gymnázium Poštová 9 -- 8 -- 9 -- 1 9 6 ? -- -- -- 51
26. - 27. Jakub Pravda S2 Škola pre Mim. Nad. Deti a Gymnázium Skalická cesta 1 8 8 -- 9 -- -- 9 7 ? 9 -- -- 50
Lenka Hake S1 Gymnázium Alejová 1 8 4 -- 1 -- -- 9 5 ? 6 -- -- 50
28. Dorota Porubská S2 Gymnázium Leonarda Stőckela 5 8 9 0 -- 9 9 ? ? 4 3 -- 47
29. - 32. Klára Hricová S1 Gymnázium Poštová 9 6 9 -- 1 -- -- 9 3 ? -- -- -- 46
Martin Spišák S4 Gymnázium Alejová 1 9 9 2 9 -- -- 9 5 ? -- 3 0 46
Martin Nemjo S1 Gymnázium Alejová 1 6 3 -- -- 9 -- 9 -- ? 1 -- -- 46
Juraj Jursa S4 LEAF Academy 8 8 -- 9 -- -- 9 5 ? 7 -- 0 46
33. - 36. Martin Mihálik S3 Gymnázium Alejová 1 8 9 -- 9 -- -- 9 -- ? 9 -- 0 44
Dominika Nguyen S1 Gymnázium Poštová 9 3 8 -- 1 -- -- 9 6 ? -- -- -- 44
Bianka Šimková S1 Gymnázium Poštová 9 1 4 0 7 -- 0 9 7 -- -- -- -- 44
Martin Polyácsko S1 Gymnázium Alejová 1 -- 7 -- 1 9 -- 9 -- -- -- -- -- 44
37. Tomáš Hulla S1 Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského -- 9 -- 0 -- -- 9 -- ? 7 0 0 43
38. - 39. Samuel Novák S2 Gymnázium Poštová 9 9 9 -- 9 -- -- 9 6 ? -- -- -- 42
Martin Albert Gbúr S2 Gymnázium Poštová 9 9 9 -- 9 -- -- 9 6 ? -- -- -- 42
40. Dušan Oberta S2 Gymnázium Školská 7 -- 8 0 9 0 3 9 5 ? 5 -- -- 39
41. - 42. Miriam Magočiová S2 Gymnázium Poštová 9 9 8 -- 0 -- 9 9 3 ? -- -- -- 38
Benjamín Mravec S2 Gymnázium Poštová 9 -- 8 -- 9 -- 9 5 7 ? -- -- -- 38
43. - 44. Gabriela Genčiová S1 Gymnázium Poštová 9 -- 8 -- 0 -- -- 9 2 ? -- -- -- 36
Marek Koman S4 Gymnázium Alejová 1 -- -- -- 9 9 -- 9 9 ? -- -- -- 36
45. Miroslav Macko S2 LEAF Academy 1 4 -- -- -- -- 9 9 ? 8 4 -- 35
46. Matej Tarča S2 Gymnázium Poštová 9 -- 9 -- 9 -- -- 9 7 ? -- -- -- 34
47. - 48. Maximilián Pándy Z9 Gymnázium a základná škola S. Máraiho s vjm 8 5 -- 9 -- -- -- -- -- -- -- -- 31
Barbora Barančíková S1 Škola pre Mim. Nad. Deti a Gymnázium Skalická cesta 1 -- -- -- -- -- -- 9 9 ? 4 -- -- 31
49. - 51. Kristína Bratková S4 Evanjelické gymnázium J.A. Komenského 1 8 3 9 -- -- 9 -- ? -- -- -- 30
Ondrej Tomášik S1 Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského -- -- 6 -- -- -- 9 -- -- -- -- -- 30
Martin Andričík S1 Gymnázium Poštová 9 -- -- -- 1 -- 3 9 5 ? -- -- -- 30
52. Tomáš Krupa S2 Gymnázium Poštová 9 -- 5 1 9 -- -- 9 5 ? -- -- -- 29
53. - 54. Matej Urban S1 Gymnázium Grösslingová 18 -- 9 9 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 27
Miroslav Molnár S1 Gymnázium Grösslingová 18 -- 9 9 0 -- -- -- -- -- -- -- -- 27
55. Peter Ridilla S2 Gymnázium Poštová 9 8 9 -- 9 -- -- -- -- -- -- -- -- 26
56. Alex Chudíc S1 Škola pre Mim. Nad. Deti a Gymnázium Skalická cesta 1 -- -- -- -- -- -- 9 7 -- -- -- -- 25
57. - 59. Erik Řehulka S2 Škola pre Mim. Nad. Deti a Gymnázium Skalická cesta 1 9 0 -- -- -- -- 9 5 -- -- -- -- 23
Bruno Jakubov S1 Cirkevné gymnázium Štefana Mišíka -- -- -- 9 -- -- 2 1 ? -- -- -- 23
Alex Blandón S1 Gymnázium Poštová 9 -- -- -- -- -- -- 9 5 ? -- -- -- 23
60. Nicol Kršková S1 Gymnázium Poštová 9 -- -- -- -- -- -- 9 3 ? -- -- -- 21
61. Adam Mackanič S1 Gymnázium Poštová 9 -- -- -- -- -- -- 9 2 -- -- -- -- 20
62. Filip Tumidalský S1 Gymnázium Alejová 1 -- -- -- 0 -- -- 9 0 ? -- -- 1 19
63. - 64. Marek Kuruc S1 Gymnázium Poštová 9 -- -- -- -- -- -- 9 -- -- -- -- -- 18
Adam Barla S1 Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského -- -- -- -- -- -- 9 -- -- -- -- -- 18
65. Katarína Demčáková S2 Gymnázium Poštová 9 -- 8 -- 9 -- -- -- -- -- -- -- -- 17
66. - 67. Michaela Rusnáková S1 Gymnázium Alejová 1 8 0 -- -- 0 -- -- -- -- -- -- -- 16
Jakub Duchaj S1 Gymnázium Grösslingová 18 -- 8 -- 0 -- -- -- -- -- -- -- -- 16
68. Martin Starovič S2 Škola pre Mim. Nad. Deti a Gymnázium Skalická cesta 1 0 5 -- 1 -- -- 3 4 ? 0 1 -- 14
69. Tomáš Ganz S2 Škola pre Mim. Nad. Deti a Gymnázium Skalická cesta 1 0 -- 1 0 -- -- 7 4 ? 0 -- -- 12
70. David Šlosar S1 Gymnázium Poštová 9 -- -- -- -- -- -- 4 2 ? 0 1 0 11
71. Kristián Paľuch S1 Gymnázium Poštová 9 -- -- -- -- -- -- 4 2 ? 0 -- 0 10
72. - 74. Peter Mento S2 Gymnázium Poštová 9 -- 4 -- 0 -- 0 5 -- ? -- -- -- 9
Dominik Kopčak S3 Gymnázium Poštová 9 -- -- -- -- -- -- 9 -- -- -- -- -- 9
Martin Mičko S2 学習院高等科 -- -- -- -- -- -- 9 -- -- -- -- -- 9
75. - 90. Ján Foltin S2 Gymnázium Giraltovce -- -- -- -- -- -- 6 1 -- -- -- -- 7
Damián Hudák S2 Gymnázium Giraltovce -- -- -- -- -- -- 6 1 -- -- -- -- 7
Igor Diky S2 Gymnázium Giraltovce -- -- -- -- -- -- 6 1 -- -- -- -- 7
Matúš Bandžak S2 Gymnázium Giraltovce -- -- -- -- -- -- 6 1 -- -- -- -- 7
Patrik Fečkanin S2 Gymnázium Giraltovce -- -- -- -- -- -- 6 1 -- -- -- -- 7
Natália Horvatová S2 Gymnázium Giraltovce -- -- -- -- -- -- 6 1 -- -- -- -- 7
Samuel Hliboký S2 Gymnázium Giraltovce -- -- -- -- -- -- 6 1 -- -- -- -- 7
Adrián Grela S2 Gymnázium Giraltovce -- -- -- -- -- -- 6 1 -- -- -- -- 7
Peter Galeštok S2 Gymnázium Giraltovce -- -- -- -- -- -- 6 1 -- -- -- -- 7
Simona Hlavinková S2 Gymnázium Giraltovce -- -- -- -- -- -- 6 1 -- -- -- -- 7
Kornélia Zajacová S2 Gymnázium Giraltovce -- -- -- -- -- -- 6 1 -- -- -- -- 7
Samuel Hamara S2 Gymnázium Giraltovce -- -- -- -- -- -- 6 1 -- -- -- -- 7
Eva Chalupková S2 Gymnázium Giraltovce -- -- -- -- -- -- 6 1 -- -- -- -- 7
Igor Matis S2 Gymnázium Giraltovce -- -- -- -- -- -- 6 1 -- -- -- -- 7
Martin Vavrek S2 Gymnázium Giraltovce -- -- -- -- -- -- 6 1 -- -- -- -- 7
Erik Lukáč S2 Gymnázium Giraltovce -- -- -- -- -- -- 6 1 -- -- -- -- 7
91. - 92. Juraj Vlašič S2 Gymnázium Alberta Einsteina -- -- 0 0 -- ? 0 2 -- -- -- -- 2
Simona Gibalová Z9 Gymnázium Alejová 1 -- -- -- 1 -- -- -- -- -- -- -- -- 2
93. - 94. Tobiáš Maťaš S2 Gymnázium Giraltovce -- -- -- -- -- -- -- 1 -- -- -- -- 1
Ivan Hliboký S2 Gymnázium Giraltovce -- -- -- -- -- -- -- 1 -- -- -- -- 1
95. - 98. Ondrej Piroh S4 Stredná priemyselná škola Martin -- -- -- -- -- 0 -- -- -- -- -- -- 0
Eduard Szirmai S3 Obchodná akadémia Kálmána Kittengergera 2 -- -- -- -- -- -- 0 -- -- -- -- -- 0
Viktória Čontová S4 SPŠ Bardejov -- -- -- -- -- -- 0 -- -- -- -- -- 0
Erika Dubňanská S4 SPŠ Bardejov -- -- -- -- -- -- 0 -- -- -- -- -- 0

Aktuality

Máme výsledky!
Je to tesné, tak bojujte, ako o víťazstvo, tak o účasť na sústredení :) Termín druhej série je už za rohom - 20.11.2017. Každý má ešte šancu na úspech ;)
(11. november 2017)

Matboj 2017
27.10.2017 sa v Kultúrno-spoločenskom centre na Jedlíkovej 7 v Košiciach uskutočnil už sedemnásty ročník Košického Matboju. Oficiálnu výsledky nájdete na tomto odkaze.
(28. október 2017)

Termín do 22:30
Termín tejto série je posunutý o pol hodinku, kedže nám na 20 minút spadla stránka a nabehla až o desiatej. Takže veselo odovzdávajte.
(23. október 2017)

42. ročník STROMu začína
Nový školský rok začal a nové príklady na riešnie nájdete v časopise.
(19. september 2017)

Jesenné sústredenie
Pozvnánka na jesenné sústredenie STROMu bolo rozoslaná. Prihlásiť sa môžete tu.
(01. august 2017)

Info

Stránka je vo vývoji, a je možné že natrafíte na chyby alebo nedostatky. Vaše postrehy a návrhy na zlepšenie prosím zasielajte na adresu



Tento projekt sa organizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.